Meble na wymiar - meble na zamówienie - iArtMeble | Warszawa
Zainwestuj w kompleksowego wykonawcę, który będzie trzymał jeden standard

Meble na wymiar

Meble na wymiar

Meble na wymiar

ARTMEBLE proponuje szeroki wybór mebli pod zabudowę. Wykonujemy meble dopasowane do potrzeb i możliwości naszych klientów. Tworzymy projekty w różnorodnych stylach – wykonujemy zarówno nowoczesne meble na wymiar, jak i te w klasycznym stylu. Ponadto, dokładamy wszelkich starań, aby propozycje skierowane do klientów, spełniały 100% ich oczekiwań.

Znajdą Państwo u nas m.in.:

  • meble na wymiar do kuchni,
  • meble na wymiar do łazienki,
  • meble na wymiar do sypialni,
  • meble na wymiar do garderoby,
  • meble biurowe.

W naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały, do których należą: foliowane i lakierowane płyty MDF, egzotyczne płyty fornirowane oraz do aranżacji nowoczesnych aluminium, stal szczotkowana i nierdzewna a także szkło. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów pozwala na długoletnie użytkowanie każdego naszego produktu.

Zleć specjalistom wykonanie mebli na wymiar

Oferujemy kompleksową realizację mebli pod zabudowę. Wykonujemy pełne spektrum działań, dzięki którym Twoje meble będą doskonałe zarówno pod względem estetycznym, jak i funkcjonalnym. Proces produkcji rozpoczynamy od wykonania dokładnego pomiaru, na podstawie którego powstają meble dostosowane do danego pomieszczenia. Następnym krokiem jest uzgodnienie z klientem materiałów, z których mają powstać zabudowy.  Po ostatecznej akceptacji przechodzimy do fazy produkcji i montażu mebli w miejscu wskazanym przez klienta.

Meble na wymiar

Szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się szafy wnękowe przesuwne czy kuchnie pod zabudowę. Wykonujemy także zabudowę łazienek, szczególnie tych wymagających mebli niestandardowych. Proponujemy także ciekawe, wygodne i funkcjonalne rozwiązania dla organizacji garderoby. Sporą grupę klientów stanowią firmy, które zamawiają wykonanie mebli na wymiar do biura. W takich przypadkach zazwyczaj realizujemy biura na wymiar, szafy na dokumenty czy rozmaite komody z szufladami.

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, która dynamicznie reaguje na potrzeby każdego klienta i stara się sprostać wszelkim wyzwaniom. Dlatego też zaufało nam wielu klientów, którzy obdarzyli nas szczerą i życzliwą rekomendacją. Staramy się pracować z klientem tak, aby był czuł się bezpośrednio zaangażowany w swój projekt oraz na bieżąco śledził postępy naszej pracy. Pracujemy dla osób prywatnych oraz firm z terenu Warszawy i okolic.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego i mailowego. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w każdej sprawie związanej z produkcją mebli na wymiar.